عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت:
برخی به ناحق در رسانه ها و فضای مجازی علیه شهردار هجمه ایجاد کردند/ در بحران‌های برف و کرونا شهردار رشت جانانه پای‌کار ایستاد
برخی به ناحق در رسانه ها و فضای مجازی علیه شهردار هجمه ایجاد کردند/ در بحران‌های برف و کرونا شهردار رشت جانانه پای‌کار ایستاد
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، محمدحسن علیپور عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر در یکصد و سی و پنجمین جلسه فوق‌العاده شورا با قدردانی از تلاش‌های شهردار رشت، روز شهردار را به ناصر حاج‌محمدی، شهردار کلان‌شهر رشت تبریک گفت.
وی ادامه داد: با وجود سختی‌هایی که وجود دارد شهردار رشت در حال انجام تلاش بی‌وقفه است. ما طی یک سال گذشته فراز و نشیب‌های بسیاری داشته و در بحث بودجه نیز با مشکلات بسیار مواجه بوده ایم.
عضو شورای شهر رشت با اشاره به موضع‌گیری‌ها در خصوص انتخاب شهردار غیربومی برای رشت، اذعان داشت: در بحران‌هایی مانند برف، کرونا و... شهردار رشت جانانه پای‌کار ایستاد، اما برخی به ناحق در رسانه ها و برخی افراد در فضای مجازی به ایجاد هجمه می‌پرداختند.
علیپور در پایان تاکید کرد: کارکنان شهرداری و بخصوص کارگران و نیروهای حجمی روزی‌آور خانواده خود هستند و از این‌رو درخواست اکید از شهردار رشت دارم تا مبلغ افزایش حقوق یا حداقل بخشی از آن مبلغ به این عزیزان پرداخت شود.
 
 
تاریخ:
1398/12/26
تعداد بازدید:
97
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal