عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت:
ورود 102 نفر با عنوان شکایتی از شهرداری بار مالی 7 میلیارد تومانی ایجاد خواهد کرد/ افراد به‌عنوان آبدارچی وارد می‌شوند اما کار اداری انجام می‌دهند
ورود 102 نفر با عنوان شکایتی از شهرداری بار مالی 7 میلیارد تومانی ایجاد خواهد کرد/ افراد به‌عنوان آبدارچی وارد می‌شوند اما کار اداری انجام می‌دهند
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر رشت، حامد عبدالهی عضو هیئت‌رئیسه شورا گفت: بحثی که در سال 99 باید به دنبال آن باشیم، موضوع کاهش هزینه‌های شهرداری رشت است.
وی ادامه داد: ممکن است به‌زودی در موارد مختلف انتقاداتی به شهرداری وارد شود اما باید به آن توجهی نداشت زیرا ایستادن مقابل تخلف در حوزه نیروی انسانی بسیار مهم است. شورای پنجم تا به امروز بهترین شرایط را در این حوزه داشته و باید از آن تقدیر کرد.
عبدالهی اضافه کرد: در بحث شکایت 102 نفر به اداره کار نیز باید بگویم که در صورت ورود این افراد به شهرداری بار مالی سنگینی ایجاد می‌شود. مبلغ حدودی حقوق این افراد در یک سال بالغ‌بر 7 میلیارد تومان است که اگر ضربدر 30 سال خدمت کنیم به عددی نجومی بر خواهیم خورد.
عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت تأکید کرد: ورود و تحمیل افراد به شهرداری باعث ایجاد مشکل جدی برای این مجموعه خواهد شد و برای شهرداری رشت بار مالی بسیاری به همراه خواهد داشت و با توجه به آنکه در پایان سال قرار داریم انتظار می‌رود پیش از شروع سال آتی تکلیف این موضوع روشن شود.
وی همچنین اظهار داشت: افرادی به‌عنوان نگهبانی، آبدارچی و خدماتی وارد شهرداری می‌شوند اما بخشی از آن‌ها در جایگاه واقعی خود قرار ندارند. اگر کسی با قرارداد خدماتی وارد می‌شود باید همان کار را که قبول کرده انجام دهد. نمی‌شود که فردی به‌عنوان آبدارچی وارد شود اما در یک سازمان برای خود برود و بیاید. بارها مشاهده‌شده است که در مناطق یا سازمان‌ها آبدارچی نیاز داشته‌اند اما آبدارچی کم آمده است! زیرا کسی که به‌عنوان آبدارچی واردشده است در حال انجام کار اداری است.
 
 
تاریخ:
1398/12/15
تعداد بازدید:
74
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal