عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت:
102 نفر شکایتی به اداره کار داریم/ در شرایطی که شهرداری با مشکلات عدیده‌ای مواجه است چرا باید کمک به حوزه‌های خصوصی 175درصد افزایش یابد؟
102 نفر شکایتی به اداره کار داریم/ در شرایطی که شهرداری با مشکلات عدیده‌ای مواجه است چرا باید کمک به حوزه‌های خصوصی 175درصد افزایش یابد؟
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، حامد عبدالهی عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و سی و دومین جلسه فوق‌العاده شورا گفت: از تمامی عزیزان شهرداری که در این روزها درگیر بحث مبارزه با ویروس کرونا بوده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.
وی ادامه داد: به نظر بنده در سال‌های گذشته نوع بودجه‌بندی کاملاً بی‌دروپیکر بوده و متأسفانه ما وارث این شده‌ایم. همانند فرزندی که پدرش میلیاردها تومان چک و بدهکاری ایجاد کرده است و حالا فرزندانش بید بدهی پدر را پرداخت کنند!
عبدالهی اضافه کرد: حالا ما آمده‌ایم که میراث دار آن مشکلات باشیم و بخصوص در حوزه‌های مختلف همچون عمرانی که در گذشته انحرافات بسیاری در آن وجود داشت همانند پیاده راه که موضوع مهمی بود. از سوی دیگر همان‌طور که برادرمان آقای علیپور تأکید داشتند، در حوزه نیروهای انسانی 102 نفر شکایتی به اداره کار داریم. البته بر اساس تحقیقاتی که داشته‌ام از زمان شروع بکار شورای نجم حتی یک نفر هم از اینجا برای شکایت به اداره کار مراجعه نکرده و باید به سیستم شورا و شهرداری آفرین گفت. امروز ما موظف هستیم که هزینه‌ها را کاهش دهیم. در بسیاری از حوزه‌ها با فساد گسترده مواجه هستیم. در حوزه پژوهش چه تعداد دانشجو را آورده این و برای چشم‌انداز توسعه پنج‌ساله هزینه کردیم؟ اکنون هنوز آن مقالات کتاب است و نتوانسته‌ایم از آن استفاده کنیم.
عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت با بیان اینکه شهرداری اکنون با مشکلات عدیده‌ای مواجه است، تأکید کرد: چرا می‌آییم کمک به حوزه‌های خصوصی را 175 درصد افزایش می‌دهیم؟ به نظر بنده باید این کارها کم شود. در اعدادی که گم است بیشترین فساد وجود دارد.
 
تاریخ:
1398/12/14
تعداد بازدید:
42
منبع:
نویسنده:
شعال سال 99؛ جهش تولید
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  33260029  -  33260046  -  33260045 دورنگار:     33242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal