۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر
شورای اسلامی شهر رشت
در شصتمین جلسه کمیسیون توسعه و عمران شورا؛ 1396/12/22
در شصتمین جلسه کمیسیون توسعه و عمران شورا؛

پروژه های عمرانی برای سال آتی اولویت بندی شد

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت، شصتمین جلسه شورای شهر رشت روز گذشته در تالار شورا برگزار شد. در این جلسه که به ریاست رضا رسولی برگزار گردید، جزییات بودجه عمرانی شورا بررسی نهایی گردید و پروژه های عمرانی سال 97 اولویت بندی شد.

رئیس کمیسیون توسعه و عمران شهری شورا، ضمن تقدیر از اعضای کمیسیون توسعه و عمران در بررسی دقیق کدهای بودجه و ردیف های مربوط به حوزه عمرانی گفت: کمیسیون عمران با جلسات پی در پی و مکرر تلاش نمود جزییات بودجه عمرانی سال آتی را بررسی نموده و با اصلاحاتی برای تصویب به کمیسیون تلفیق شورا ارایه دهد.

رضا رسولی افزود: پروژه های عمرانی شهرداری برای سال 97، به پروژه های A , B تقسیم بندی شده است تا مدیریت شهری بتواند با اولویت بندی پروژه ها را اجرایی نماید.

رسولی با تاکید بر بازگشایی معابر برای کاهش ترافیک معابر اظهار کرد: در بخش ردیف کد های مربوط به خرید املاک میراثی ف خرید کاروانسرای سعادت در بازار رشت نیز بصورت ستاره دار دیده شده است و امیدواریم بتوانیم با دریافت اعتبار دولتی از محل اعتبارات باز آفرینی این کاروانسرا را خریداری نماییم.

وی همچنین ابراز کرد: خرید سینما آبشار که روزگاری تماشاخانه و هویت گیلان بود نیز از جمله اولویت های اعلام شده کمیسیون عمران است و امیدواریم بتوانیم با تملک، این تماشاخانه را احیا نماییم.

در جلسه روز گذشته کمیسیون عمران همچنین موضوع تهاتر بدهی شرکت مخابرات گیلان، بخشودگی عوارض در ازای بهسازی نمای ساختمان و همچنین بررسی خرید ملک مجاور ساختمان شورای شهر رشت بررسی گردید.

همچنین موضوع لیست پرونده های در حال تملک نیز بررسی گردید.

تعداد بازدید: 31
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal