۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ آذر
شورای اسلامی شهر رشت
در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری صورت گرفت؛ 1396/12/15
در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری صورت گرفت؛
 

از تجلیل از بانوان پیشکسوت شاغل در شهرداری تا تاکید بر توانمندی و مسئولت پذیری بانوان

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت،  ظهر امروز اعضای شورای شهر رشت با حضور در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری رشت، -که در تالار قلعه برگذار شد- بر بکار گیری بانوان توانمند و متعهد در پست های مدیریتی شهرداری تاکید کردند.

در این مراسم ، اسماعیل حاجی پور گفت: اخیرا شاهد تغییر در سطح مدیران بودیم به نحوی که مدیران زن از پست های مدیریتی برداشته شدند و این خوب نیست.

عضو شورا بر مسئولیت پذیری و دقت در انجام امور توسط بانوان تاکید کرد و افزود: شهردار باید از توانمندی بانوان در پست های مدیریتی بیشتر استفاده نماید.

رئیس شورای شهر رشت نیز ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: مجموعه شورا و شهردار در کنار هم هستند و باید تلاش ما خدمت رسانی و کار مفید برای مردم باشد به نحوی که مباهات ما کار کردن در شهرداری و عضو شورا باشد.

امیر حسین علوی افزود: امروز شهرداری بزرگترین دستگاه خدمت رسان است و باید به نحوی عمل کنیم که بستر ایجاد مدیریت واحد شهری فرآهم شود.

رمضانپور دیگر عضو شورا نیز ضمن تبریک روز زن اظهار کرد: چنین مراسم هایی سنت خوبی است و باید تداوم داشته باشد.

وی صبر و استقامت خانواده های شهدا را ستود و ابراز کرد: مسئولیت های بانوان در جامعه و خانواده بسیار زیاد است و خداوند به ایشان توان مضاعفی در انجام وظایف داده است.

رمضانپور تاکید کرد: باید از زندگی فاطمه زهرا(س) الگو بگیریم و عمل به فرماین بانوی بزرگ اسلام، ثمره خود را در زندگی خواهد داشت.

شهردار رشت نیز از تلاش های بانوان شاغل در شهرداری تقدیر نموده و ابراز کرد: 330نفر همکار خانم در شهرداری رشت، با خود بک اقتدار به همراه دارد. این جامعه اگر درست کنار هم قرار گیرد، می تواتد تحول ایجاد کند.

دکتر نصرتی افزود: اکنون در مرحله شناخت هستیم تا چگونه از این جامعه استفاده کنیم. عرصه فراهم هست و بانوان نیز بابد تلاش کنند و شهرداری به دست بانوان قابلیت ارتقا دارد.

وی تاکید کرد: مدیریت کار ساده ای نیست و نیازمند سخت کوشی است.

سخنگوی شورای شهر رشت نیز گفت: امیدوارم شهردار به وعده های خود عمل کند. هدیه بانوان بازنشسته کمتر از شاغلین است. همیشه یکسان بوده است. شهردار به جد پیگیر این موضوع باشد.

فاطمه شیرزاد گفت: بانوان باید سهمی در مدیربت شهری داشته باشند. اخیرا مدیران خانم کنار گذاشته شده اند. امیدواریم این رویه اصلاح و دیگر تکرار نشود. بانوان باید امنیت شغلی داشته باشند.

عضو شورا تاکید کرد: شهردار باید با مشاور امور بانوان شهرداری تعامل بیشتری داشته باشد.

تعداد بازدید: 37
منبع:
نویسنده:
آب و هوا ارتباط با ما
   صـيقـلان ، جنب تـاكـسي تلفنـي شـهـاب ، انتهاي كوچه شهيد صادقي
دورنگار: 33339197 - 33339193 - 33339195
rashtcounsil4@gmail.com
ساعات كاري: 7 صبح الي 14:30 بعد از ظهر
ديدار مردمي همه هفته روزهاي سه شنبه
Powered by DorsaPortal